PCAQ4520FA-701
MFR.Part #
PCAQ4520FA-701
JLCPCB Part #
C784864
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
2.2A 59mΩ 700Ω@100MHz SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS