PSPMAA0603H-330M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA0603H-330M-ANF
JLCPCB Part #
C705337
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5A 2.5A 250mΩ 33uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS