PSPMAA0518-3R3M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0518-3R3M-ANP
JLCPCB Part #
C778717
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.3uH 4.5A 5.5A 52mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS