PSPCAQ54-2R2M
MFR.Part #
PSPCAQ54-2R2M
JLCPCB Part #
C436416
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2uH 3.8A 3.8A 35mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS