PSPMAA0604H-1R5M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0604H-1R5M-ANP
JLCPCB Part #
C726325
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5uH 10.8mΩ 13A 8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS