PSBHAA160808-471T010
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSBHAA160808-471T010
JLCPCB Part #
C48543397
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 1A 470Ω@100MHz 700mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS