PCAQ4520MB-151
MFR.Part #
PCAQ4520MB-151
JLCPCB Part #
C2916906
Package
SMD-4P,4.8x4.5mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 150Ω@100MHz 2 3.1A 38mΩ 50V 50V SMD-4P,4.8x4.5mm Common Mode Filters ROHS