PDSH0512I-8R2M
MFR.Part #
PDSH0512I-8R2M
JLCPCB Part #
C5158881
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
1.2A 1.2A 130mΩ 8.2uH Color Band Inductor ±20% 插件,D5xL12.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS