PDMTAT068125-680MLU
MFR.Part #
PDMTAT068125-680MLU
JLCPCB Part #
C3011542
Package
Plugin,23x12mm
Description
1.2mm 10A 19mΩ 68uH Toroidal Inductor ±20% 插件,23x12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS