PDMTAT068125-100MLU
MFR.Part #
PDMTAT068125-100MLU
JLCPCB Part #
C3011538
Package
Plugin,23x12mm
Description
1.3mm 10uH 18A 5mΩ Toroidal Inductor ±20% 插件,23x12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS