PSBHAA160808H-501T025
MFR.Part #
PSBHAA160808H-501T025
JLCPCB Part #
C48543391
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 2.5A 500Ω@100MHz 63mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS