PCAQ4520FA-901
MFR.Part #
PCAQ4520FA-901
JLCPCB Part #
C784865
Package
SMD,4.75x4.5x2mm
Description
2.1A 68mΩ 900Ω@100MHz SMD,4.75x4.5x2mm Common Mode Filters ROHS