PCAQ1211MW-800
MFR.Part #
PCAQ1211MW-800
JLCPCB Part #
C2916869
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-25℃~+125℃ 10A 10MΩ 125V 125V 2 2mΩ 80Ω@100MHz SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS