PCAQ1211MW-222
MFR.Part #
PCAQ1211MW-222
JLCPCB Part #
C2916877
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-25℃~+125℃ 1.8A 10MΩ 125V 125V 2 2.2kΩ@100MHz 35mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS