PNE200100EPEZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PNE200100EPEZ
JLCPCB Part #
C17401907
Package
TO-277
Description
1 Independent 10A 190A 1uA@200V 200V 30ns 960mV@10A TO-277 Switching Diodes ROHS