74HCT1G08GW-Q100,1
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
74HCT1G08GW-Q100,1
JLCPCB Part #
C547446
Package
TSSOP-5-1.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1 100mV、330mV 11ns@4.5V,50pF 2 20uA 2V 2mA 2mA 4.13V~4.32V、4.4V~4.5V 4.5V~5.5V 74HCT 800mV AND Gate TSSOP-5-1.3mm Logic Gates ROHS