BZX884-B12,315
MFR.Part #
BZX884-B12,315
JLCPCB Part #
C551184
Package
SOD-882
Description
1 Independent 100nA@8V 11.76V~12.24V 12V 250mW 2Ω SOD-882 Zener Diodes ROHS