PJMG150N30DN
MFR.Part #
PJMG150N30DN
JLCPCB Part #
C50424292
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.87nF 1.9mΩ@10V 150A 2.5V 3.42nF 30V 48nC@10V 60pF 78W N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS