PJM05C20DFA
MFR.Part #
PJM05C20DFA
JLCPCB Part #
C22470331
Package
DFN2x2A-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.2W 190pF 1V 20V 295pF 45mΩ@4.5V 5A 60nC@4.5V 740pF N-Channel + P-Channel DFN2x2A-6L MOSFETs ROHS