PJM20N60TE
MFR.Part #
PJM20N60TE
JLCPCB Part #
C36493746
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.18nF 2.5V 20.3nC@10V 20A 27.7W 33mΩ@10V 50pF 56pF 60V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS