PJM10P30PA
MFR.Part #
PJM10P30PA
JLCPCB Part #
C22438608
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 1.55nF@15V 10A 2.4V@250uA 23mΩ@10V 278pF@15V 3.7W 30V 30nC@10V P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS