PJM08C30PA
MFR.Part #
PJM08C30PA
JLCPCB Part #
C5445031
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 12.5nC@10V、12.6nC@10V 2.4V 2W 30V 31mΩ@10V 485.8pF、650pF 54pF、65pF 65.2pF、105pF 8A N-Channel + P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS