PJM80N68TE
MFR.Part #
PJM80N68TE
JLCPCB Part #
C36493749
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 147W 220pF@25V 35nC@10V 4.05nF@25V 4V@250uA 68V 8.6mΩ@10V 80A TO-252 MOSFETs ROHS