PTW50N20
MFR.Part #
PTW50N20
JLCPCB Part #
C343832
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200V 210nC@10V 3.7nF 300W 420pF 4V 50A 50mΩ@10V 660pF N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS