PTA26N70
MFR.Part #
PTA26N70
JLCPCB Part #
C575826
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200pF 26A 2V 350mΩ@10V 4.2nF 700V 77W TO-220F-3 MOSFETs ROHS