PTR20L120CT
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
PTR20L120CT
JLCPCB Part #
C255410
Package
TO-220
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 120A 120V 200uA@120V 900mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS