PFR60L300PT
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
PFR60L300PT
JLCPCB Part #
C5210599
Package
TO-247AB
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 200uA@300V 300V 350A 60A 960mV@30A TO-247AB Schottky Diodes ROHS