PFR20150CT
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
PFR20150CT
JLCPCB Part #
C255366
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA 150A 150V 20A 880mV@10A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS