PDZVTR4.3B
MFR.Part #
PDZVTR4.3B
JLCPCB Part #
C253497
Description
1 Independent 15Ω 1W 20uA@1V 4.3V~4.8V 4.55V SOD-128 Zener Diodes ROHS