PDZVTR2.4B
MFR.Part #
PDZVTR2.4B
JLCPCB Part #
C253488
Description
1 Independent 15Ω 1W 2.4V 2.4V~2.7V 200uA@1V SOD-128 Zener Diodes ROHS