MCR03EZPFX3242
MFR.Part #
MCR03EZPFX3242
JLCPCB Part #
C308240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS