RB060MM-60TFTR
MFR.Part #
RB060MM-60TFTR
JLCPCB Part #
C7461334
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 2A 30A 50uA@60V 60V 610mV@2A SOD-123F Schottky Diodes ROHS