MBR20100DC
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MBR20100DC
JLCPCB Part #
C5118960
Package
TO-263
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 200A 20A 800mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS