BZX84C18
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C18
JLCPCB Part #
C2992438
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 17.1V~18.9V 18V 225Ω 410mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS