TXS2SS-LT-4.5V-1-X
MFR.Part #
TXS2SS-LT-4.5V-1-X
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS