TXS2SS-LT-1.5V-1-X
MFR.Part #
TXS2SS-LT-1.5V-1-X
JLCPCB Part #
C1560876
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 1.5V 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Dual Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS