EEU-FR1E101B
MFR.Part #
EEU-FR1E101B
JLCPCB Part #
C5114343
Package
Plugin,D6.3xL12.7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.7mm 25V 318.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS