TXS2SL-L-24V-Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXS2SL-L-24V-Z
JLCPCB Part #
C2153435
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS