ERJ-PA2F54R9X
MFR.Part #
ERJ-PA2F54R9X
JLCPCB Part #
C4292156
Description
-55℃~+155℃ 200mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS