TQ2SL-L2-4.5V
MFR.Part #
TQ2SL-L2-4.5V
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4.5V 4ms 4ms AgNi + Gold plated Dual Coil - Magnetic Latching Relays ROHS