SP4-P-DC12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
SP4-P-DC12V
JLCPCB Part #
C1524621
Package
Plugin
Description
-50℃~+60℃ 10A 12V 20ms 30V@DC、250V@AC 30ms 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgSnO2 插件 Power Relays ROHS