ERJ-P08D3243V
MFR.Part #
ERJ-P08D3243V
JLCPCB Part #
C3952855
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS