ERJ-U12D1022U
MFR.Part #
ERJ-U12D1022U
JLCPCB Part #
C4055713
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS