ERJ-U06D8061V
MFR.Part #
ERJ-U06D8061V
JLCPCB Part #
C2116753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS