EZPV60956MTC
MFR.Part #
EZPV60956MTC
JLCPCB Part #
C2916796
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 95uF 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS