EZPV60906MTC
MFR.Part #
EZPV60906MTC
JLCPCB Part #
C2916795
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 90uF 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS