ERJ-1TYJ6R8U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ6R8U
JLCPCB Part #
C2075164
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 500V 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS