EZPV60117MTC
MFR.Part #
EZPV60117MTC
JLCPCB Part #
C2916798
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 110uF 600V 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS