B32778Z9356K000
MFR.Part #
B32778Z9356K000
JLCPCB Part #
C5556149
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 35uF 900V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS