EXC-28CG240U
MFR.Part #
EXC-28CG240U
JLCPCB Part #
C2662199
Package
SMD-8P,2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 160mA 24Ω@100MHz 4 5V SMD-8P,2x1mm Common Mode Filters ROHS